Ława z drewna oraz żywicy, owalna
Ława z drewna oraz żywicy, owalna
Ława z drewna oraz żywicy, owalna
Ława z drewna oraz żywicy, owalna

Ława Księżycowa Rzeka

3 125,00 zł
  • designerskie połączenie litego drewna żywicy oraz metalu
  • feeria barw orzecha amerykańskiego uwydatniona dzięki lakierowaniu na wysoki połysk
  • owalna ława w salonie to brak kantów o które mozna się uderzyć
  • dwie stalowe nogi dopasowane do kształtu blatu gwarantują pełną stabilonść stolika
  • funkcjonalna ława kawowa, która wprawi w zachwyt Ciebie i Twoich gości

 

Dostawa (4 tygodnie)

Dostępny w ofercie Raty 0%

Nowoczesna ława do salonu z drewna i żywicy epoksydowej Księżycowa Rzeka Owal Lawenda. Stolik kawowy wykonany jest z pięknego, szlachetnego drewna orzechowego w połączeniu z transparentną żywicą. Dzięki kształtowi odbiegającemu od tradycyjnych stolików świetnie uzupełni ona wnętrze salonu. Blat w kształcie elipsy o średnicach 120 cm x 60 cm oraz grubości 4 cm wraz z designerską, stalową podstawą w kolorze czarnym tworzy niepowtarzalny, oraz elegancki w swojej prostocie mebel. Każdy egzemplarz ze względu na niepowtarzalność kolorów oraz usłojenia drewna orzechowego tworzy jedyny w swoim rodzaju stolik kawowy. Dzięki tej ławie Twój salon zyska nowego blasku oraz elegancji.

Opis

Grubość blatu
4 cm
Wysokość
44 cm
Kolor żywicy
Magenta
Gatunek drewna
Orzech amerykański
Wymiary blatu
120 cm x 60 cm
Kształt blatu
Owalny
Wykończenie blatu
Lakierowany na wysoki połysk

Zobacz także

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

meble z drewna

Naturalne lite drewno

Blaty oferowanych przez nas stolików wykonane są wyłącznie z naturalnego drewna. Stawiamy przede wszystkim na szlachetne drewno orzecha amerykańskiego, które dzięki swojej kolorystyce oraz usłojeniu tworzy, wraz z żywicą epoksydową, niepowtarzalne meble. Każdy stolik kawowy wykonany z takiego drewna jest unikalny, co dodatkowo podkreśla jego designerski charakter.

stalowe nogi

Nowoczesne metalowe nogi

Nogi do naszych stołów wykonujemy ze stali lub aluminium. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór wzorów oraz możliwość personalizacji na indywidualne potrzeby każdego klienta. Metalowe nogi zapewniają pełną stabilność oraz przyciągają wzrok. Doskonale wpisują się zarówno w nowoczesne, industrialne wnętrza, jak również w tradycyjne aranżacje.

żywica epoksydowa

Najwyższa jakość oraz unikalność

W naszym sklepie oferujemy produkty wyłącznie najwyższej jakości. Blaty stolików kawowych pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu nasza oferta wyróżnia się unikalnym wzornictwem oraz nowoczesnym designem. Ze względu na unikalny charakter, każdy egzemplarz jest przez nas traktowany jako pojedynczy, niepowtarzalny produkt.