Metody płatności

Przelew na konto

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość na podany przez ciebie adres e-mail o potwierdzeniu zamówienia oraz dane niezbędna do realizacji przelewu.

Twoje zamówienie zostanie oddane do realizacji niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności na naszym knocie. Proces ten może zająć od dwóch do czterech dni roboczych.

Produkty zamówione przez Ciebie pozostają zarezerwowane przez okres dwóch dni.

Przelewu należy dokonać na adres:

Odbiorca:

Topmartus Marcin Sakowicz

Adres:

Ul. Jana Pawła II 55 ; 66-470 Kostrzyn nad Odrą

Numer konta:

33 1090 1900 0000 0001 4314 7156

W tytule przelewu wpisz numer swojego zamówienia.

Przelewy 24

Opcja ta umożliwia dokonania szybkiej i bezpiecznej transakcji dzięki dostępowi do bankowości internetowej. Platforma Przelewy24 udostępnia szeroki wachlarz płatności on-line. Po wyborze wskazanej metody zostaniesz przekierowany do platformy Przelewy24, w której otrzymasz możliwość wyboru swojego banku. Płatności dokonasz po zalogowaniu się do Twojej bankowości internetowej. Zaletą tej metody jest szybkość księgowania środków oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Księgowanie przy użyciu tej metody zwykle trwa do kilku minut.

Metody płatności - Przelewy24

Paypal

PayPal umożliwia bezpieczną, wygodną oraz szybką opcję zapłaty za zamówione produkty. Po wyborze tej opcji zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do systemu PayPal w celu dokonania płatności. Po dokonaniu płatności dostaniesz maila z naszego sklepu potwierdzającego złożenie zamówienia.

Płatność za pobraniem

Opcja ta umożliwia zapłatę za towar po dostarczeniu zamówienia po wskazany przez klienta adres. Od momentu akceptacji towaru i dokonania zapłaty kurierowi rezygnacja z towaru traktowana jest jako zwrot i w związku z powyższym to klient poniesie koszt zwrotu produktu zgodnie z regulaminem zwrotów dostępnym na naszym sklepie. Opcja dostępna wyłącznie dla dostaw na terenie Polski.