Ławy kawowe

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Ławy kawowe — klasyczne meble

Ławy kawowe to meble, które wciąż stanowią bardzo szeroką grupę stolików wykorzystywanych do aranżacji miejsca wypoczynkowego. Główną różnicą pomiędzy stolikiem a ławą kawową jest wielkość. Ławy kawowe to zasadniczo stoliki kawowe o większych rozmiarach blatu. Wysokością powinny być dopasowane do foteli lub sofy w salonie.

Nasze ławy kawowe to meble na lata. Doskonale sprawdzą się w salonie, jak i gabinecie firmy. Bez względu na to, czy organizujesz spotkanie towarzyskie, czy biurowe, nasze ławy kawowe zapewnią idealne miejsce. Zachęcają do rozmowy i interakcji między ludźmi, którzy się wokół nich gromadzą.

Oprócz pełnienia funkcji użytkowych ławy są również atrakcyjnym elementem dekoracyjnym, który podkreśla niebanalny charakter pomieszczenia. Naturalne drewno połączono z nowoczesnymi materiałami. Tak powstały piękne i funkcjonalne ławy, które wprowadzą do wnętrza nowoczesność i wyborną jakość.

Ława kawowa — wielkość i wysokość idealnie dopasowana

Prawidłowo dobrana ława będzie komfortowa w użytkowaniu. Ponadto będzie harmonijnie współgrać z całym wystrojem wnętrza. Odpowiedni rozmiar blatu zapewni potrzebną ilość miejsca, a całość nie przytłoczy przestrzeni wypoczynkowej.  

Kształt ławy, jak również jej wielkość, powinny współgrać z rodzajem siedzisk, przy których jest ustawiona. Do pojedynczego fotela lub małej dwuosobowej sofy bardziej praktyczny może okazać się mały stolik w kształcie kwadratu, lub koła. Do większych sof trzyosobowych lub coraz chętniej wybieranych narożników, zdecydowanie lepszym wyborem będzie podłużna ława kawowa. Wielkość ławy dopasujemy względem sofy lub narożnika.

Nasze ławy kawowe wykonane są z naturalnego drewna, żywicy epoksydowej oraz metalu. Kompozycja tych trzech materiałów stanowi niejako pomost między tradycyjnym a nowoczesnymi rozwiązaniami designerskimi. Przy tak wielu wzorach i materiałach do wyboru, każdy znajdzie odpowiednią ławę do swoich potrzeb.

Łatwość, z jaką żywica epoksydowa łączy się z drewnem, pozwala na tworzenie blatów, które oprócz naturalnego ciepła drewna oferują jeszcze nutkę nowoczesności w postaci atrakcyjnych wzorów z żywicy. Proste metalowe podstawy blatów są dodatkiem, dzięki któremu meble zyskują pełnej stabilności i elegancji.

W naszym sklepie, w kategorii ławy kawowe znajdują produkty o różnych kształtach blatu. Posiadamy zarówno ławy prostokątne, jak i owalne. Dostępne są też unikaty wykonane z oflisu drewna orzechowego. Nasze ławy posiadają wypełnienie żywicą w różnych kształtach oraz kolorystyce czyniąc każdy mebel jedynym i niepowtarzalnym. Wyposażone są w nowoczesne metalowe podstawy o różnych kształtach oraz wysokościach.