Poradnik zakupowy

Najważniejsze informacje

Dostępność

W naszym sklepie stawiamy na szybkość realizacji oraz dostępność produktów.W ofercie posiadamy zawsze kilkadziesiąt gotowych blatów na stanie, które dostępne są od ręki. Produkty wysyłamy w przeciągu 48h od zaksięgowania wpłaty.

Blat

Na stronach produktów znajdują się zawsze zdjecia aktualnego, unikalnego produktu. Ze względu na różnorodność kolorystyki oraz usłojenia naturalnego drewna nie stosujemy zdjęć poglądowych.

Nogi

Po wejściu na stronę produktu dokonujemy wyboru konkretnego, unikalnego blatu oraz modelu nóg dostępnych dla tego produktu. Większość blatów posiada więcej niż jedną opcję nóg do wyboru, w różnych kształtach oraz wysokościach. Zdarza się, że ze względu na charakterystyczne wypełnienie żywicą, niektóre modele nóg nie mogą być zastosowane i wtedy nie będą one dostępne dla konkretnego stolika.

Personalizacja

Ponieważ sami projektujemy i wykonujemy nasze nogi wykonane ze stali, istnieje możliwość stworzenia i wykonania dowolnego projektu, co oczywiście będzie się wiązać z określonym kosztem (dokonamy wyceny projektu po konsultacji i uzgodnieniu szczegółów) oraz dodatkowym czasem potrzebnym na realizacje projektu.

Kontakt

W przypadku wątpiwości zachęcamy do kontaktu, postaramy się doradzić oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości.