Raty 0% jak to działa?

Proste i korzysne zakupy na raty

Raty 0% to wygodna opcja zakupu naszych mebli, która daje możliwość rozłożenia płatności za towar na 10 lub 20 równych rat, nie generując przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki takiej formie płatności, kwota, która jednorazowo stanowiłaby dla domowego budżetu duże obciążenie, może zostać rozłożona w czasie, podczas gdy Ty będziesz się cieszyć nowym meblem. Forma płatności Raty 0% może być wykorzystana do zakupów w przedziale od 300 zł do 10000 zł i jest obsługiwana przez platformę Przelewy24, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo dokonywanych zakupów. Kredytodawcą jest Alior Bank.

Oferując Raty 0%, dajemy gwarancje, że nie zostaną doliczone żadne dodatkowe prowizje. Spłacasz tylko tyle, ile wynosi cena produktu. Cały proces zakupu zostaje dokonany wygodnie i komfortowo on-line, bez konieczności wychodzenia z domu lub przyjmowania kuriera. W większości przypadków po wypełnieniu wniosku oraz akceptacji wniosku przez bank cały proces zajmuje nie więcej niż 15 minut.

PRZYKŁAD:

Chcesz kupić stolik kawowy Turkusowa Rzeka Orzech, który kosztuje 1790,00 zł.

Jeżeli zdecydujesz się na opcję zakupu Raty 0% i twój wniosek kredytowy zostanie zaakceptowany przez kredytodawcę to koszt całkowity, który poniesiesz to 1790,00 zł rozłożone na 10 rat po 179,00 zł lub 20 rat po 89,50 zł. Decyzja, na który z dwóch wariantów się decydujesz, należy wyłącznie do Ciebie.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1790,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1790,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1790,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł;

Proces płatności rat 0%

Krok 1

Skompletuj produkty za minimum 300 zł.

Krok 2

Wybierz metodę płatności Przelewy24.

Krok 3

Jako formę płatności wybierz Alior Raty.

Krok 4

Po przejściu na stronę banku wypełnij formularz.

Krok 5

Otrzymujesz i akceptujesz umowę online.

Krok 6

Twoje zakupy zostaną do Ciebie wysłane.