Ławy prostokątne

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Ponadczasowe prostokątne ławy z żywicą

Prostokątne ławy z żywicą łączą w sobie klasyczne, bogate kolory drewna i nowoczesne wykorzystanie żywicy do stworzenia czegoś oryginalnego. Sprzedawany przez nas prostokątne ławy z żywicą jest zupełnie unikatowy z uwagi na kształt i ułożenie słojów drewna. Każda zakupiona u nas prostokątna ława z żywicą będzie wyglądała odrobinę inaczej, mimo wspólnego motywu przewodniego, co sprawia, że każdy produkt jest absolutnie wyjątkowy.

Do jakich wnętrz pasuje prostokątna ława z żywicą?

Odpowiedź brzmi: do każdych! Prostokątna ława z żywicą będzie wyglądać doskonale zarówno w modernistycznych, nowoczesnych wnętrzach jak i w klasycznych, nawet rustykalnych wystrojach. Każde pomieszczenie zyska niepowtarzalny urok z naszą prostokątną ławą. Sprzedawane przez nas prostokątne ławy z żywicą ożywią każde wnętrze.

Jeżeli zależy Państwu na tym, by wyposażenie w Państwa domu było wyjątkowe, dostępny u nas szeroki wybór prostokątnych ław z żywicą w różnych kolorach zarówno drewna, jak i elementu żywicznego sprawi, że na pewno znajdą Państwo coś w swoim guście. Posiadamy bogatą ofertę, aby mogli Państwo dopasować je do swojej wizji idealnego wnętrza.

Dostawa prostokątnych ław z żywicą

Zakupione u nas prostokątne ławy z żywicą dostarczane są za pomocą zewnętrznej firmy kurierskiej. Prosimy o pamiętanie, że usługa dostawy nie obejmuje wniesienia do domu.

Dokładamy wszelkich starań, by terminy realizacji wysyłki zamówionych prostokątnych ław z żywicą były jak najkrótsze.

Wysyłka prostokątnej ławy z żywicą na terenie całej Polski jest zupełnie darmowa!

W przypadku dostawy do miejsca poza granicami Polski prosimy o kontakt, celem dokonania wyceny przesyłki. Koszt wysyłki będzie wówczas zależał od rozmiarów zamówionej prostokątne ławy z żywicą jak i od kraju docelowego. 

Podczas odbioru prosimy o zwrócenie uwagi na zewnętrzne ślady uszkodzeń na przesyłce. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy odmówić odbioru paczki oraz w obecności kuriera sporządzić protokół szkody, następnie prosimy o kontakt z naszym sklepem w celu rozwiązania sytuacji. Będziemy wdzięczni również za wykonanie zdjęć przesyłki. Zastosowanie się do tych wskazówek znacznie ułatwi proces reklamacji.

W przypadku nieodebrania przesyłki koszt ponownego wysłania paczki ponosi kupujący.

Zwrot prostokątnej ławy z żywicą

Kupujący ma możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od odebrania prostokątnej ławy z żywicą. W tym celu należy złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży i odesłać zamówiony prostokątną ławę z żywicą na adres naszego sklepu. Oświadczenie można przedłożyć nam na adres e-mail: sklep@topmartus.pl lub też na nasz adres korespondencyjny ul. Jana Pawła II 55 66-470 Kostrzyn nad Odrą.

Prostokątna ława z żywicą powinna być zapakowana tak, aby umożliwić jego bezpieczny transport do sklepu. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od odebrania przez nas przesyłki, za pomocą takiej samej metody jaką wybrał kupujący, chyba, że wyrazi on zgodę na inny sposób zwrotu płatności.

Jak zapłacić za prostokątne ławy z żywicą?

Oferujemy Państwu kilka metod płatności:

  • Bezpieczne płatności Przelewy24
  • Płatność przy odbiorze
  • Przelew bezpośrednio na konto bankowe

Przelew należy wykonać na adres:

Topmartus Marcin Sakowicz

ul. Jana Pawła II 55 66-470 Kostrzyn nad Odrą

Numer konta: 62 1090 1900 0000 0001 4313 8098

W tytule prosimy o wpisanie numeru swojego zamówienia.

Kontakt

Nasze Biuro Obsługi Klienta z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania jakie mogą mieć Państwo w związku z prostokątną ławą  z żywicą, jak również na te związane z resztą naszego asortymentu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 796 869 671, na adres e-mail sklep@topmartus.pl lub też formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.