Stoliki okrągłe

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Stoliki okrągłe

Stoliki okrągłe stanowią naturalną alternatywę dla stolików kwadratowych czy prostokątnych. Sprawdzą się w małych mieszkaniach, dużych przestrzeniach czy w lokalach użytkowych takich jak biura i kawiarnie.

Uniwersalny kształt i forma sprawiają, że stoliki okrągłe pasują do każdego stylu. A dzięki temu, że drewno jest trwałym i ponadczasowym materiałem, będą one doskonałym wyborem dla osób, które szukają mebli na lata.  Właściciele małych wnętrz docenią ich mobilność i funkcjonalność. W przestronnym salonie sprawdzą się jako stolik boczny przy dużej sofie. W małym czy dużym wnętrzu z pewnością będą nietuzinkową ozdobą.

Do jakich wnętrz pasują stoliki okrągłe?

Osobną grupę stolików stanowią stoliki okrągłe. Klasyczny kształt pozwoli na dopasowanie do większości aranżacji pokojowych. Okrągły blat osadzony na metalowych nogach sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Taki mebel możesz ustawić przy dużym wypoczynku, wkomponować w mały narożnik. Możesz postawić go między fotelami lub ulokować przed dwuosobową kanapą. Stoliki okrągłe są bardziej kompaktowe i zajmują mniej miejsca. Są też bardziej delikatne w swej ponadczasowej formie.

Okrągły stolik nie zajmuje dużo miejsca. Jest on jednak wystarczających rozmiarów, aby postawić na nim kubek z herbatą lub odłożyć książkę. Dodatkową zaletą niewielkich stolików jest to, że można je łatwo przemieszczać w pomieszczeniu. W zależności od potrzeby można szybko i łatwo przesunąć je w dowolne miejsce. 

Różnorodność stolików okrągłych

W ofercie naszego sklepu znajdują się stoliki okrągłe wykonane z drewna orzechowego. Ciemniejsze drewno sprawdzi się we wnętrzach urządzonych klasycznie, natomiast jaśniejsze we wnętrzach skandynawskich lub minimalistycznych. Ze względu na charakter drewna, jego usłojenie oraz naturalne odcienie, poszczególne egzemplarze różnią się kolorystyką.

Blaty stolików okrągłych wykończone zostały nadającym wyrazistości lakierem na wysoki połysk lub bardziej subtelnym lakierem matowym. Poszczególne modele różnią się kształtem wypełnienia z żywicy epoksydowej oraz jej kolorem. Dzięki temu można wybrać model, który utworzy spójną kompozycję z obecną aranżacją wnętrza. Do wyboru mamy Jezioro Marzeń, Księżycową Lagunę, Lawendową Rzekę oraz Błękitną Kaskadę.

Drewniane blaty o standardowej średnicy 60 cm, zamontowane są na metalowych podstawach. Metalowa podstawa może nadać stolikowi lekkości lub stworzyć z blatem kompozycję, która będzie mocnym akcentem we wnętrzu. Ciekawe kształty podstaw dają możliwość dobrania mebla do indywidualnych preferencji. Geometryczne modele nóg fantastycznie wpasują się we wnętrza nowoczesne, natomiast modele loftowe sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych.