Donice

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Ponadczasowe donice

Donice łączą w sobie klasyczne, bogate kolory drewna i nowoczesne wykorzystanie żywicy do stworzenia czegoś oryginalnego. Sprzedawane przez nas donice są zupełnie unikatowe. Każda zakupiona u nas donica będzie wyglądała odrobinę inaczej, mimo wspólnego motywu przewodniego, co sprawia, że każdy produkt jest absolutnie wyjątkowy.

Do jakich wnętrz pasuje donica?

Odpowiedź brzmi: do każdych! Donice będą wyglądać doskonale zarówno w modernistycznych, nowoczesnych wnętrzach jak i w klasycznych, nawet rustykalnych wystrojach. Każde pomieszczenie zyska niepowtarzalny urok z naszą donicą. Sprzedawane przez nas donice ożywią każde wnętrze.

Jeżeli zależy Państwu na tym, by wyposażenie w Państwa domu było wyjątkowe, dostępny u nas szeroki wybór donic w różnych kolorach sprawi, że na pewno znajdą Państwo coś w swoim guście. Posiadamy bogatą ofertę, aby mogli Państwo dopasować je do swojej wizji idealnego wnętrza.

Dostawa donic

Zakupione u nas donice dostarczane są za pomocą zewnętrznej firmy kurierskiej. Prosimy o pamiętanie, że usługa dostawy nie obejmuje wniesienia do domu.

Dokładamy wszelkich starań, by terminy realizacji wysyłki zamówionych donic były jak najkrótsze.

Wysyłka donic na terenie całej Polski jest zupełnie darmowa!

W przypadku dostawy do miejsca poza granicami Polski prosimy o kontakt, celem dokonania wyceny przesyłki. Koszt wysyłki będzie wówczas zależał od rozmiarów zamówionych donic jak i od kraju docelowego. 

Podczas odbioru prosimy o zwrócenie uwagi na zewnętrzne ślady uszkodzeń na przesyłce. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy odmówić odbioru paczki oraz w obecności kuriera sporządzić protokół szkody, następnie prosimy o kontakt z naszym sklepem w celu rozwiązania sytuacji. Będziemy wdzięczni również za wykonanie zdjęć przesyłki. Zastosowanie się do tych wskazówek znacznie ułatwi proces reklamacji.

W przypadku nieodebrania przesyłki koszt ponownego wysłania paczki ponosi kupujący.

Zwrot donic

Kupujący ma możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od odebrania donic. W tym celu należy złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży i odesłać zamówionych donic na adres naszego sklepu. Oświadczenie można przedłożyć nam na adres e-mail: sklep@topmartus.pl lub też na nasz adres korespondencyjny ul. Jana Pawła II 55 66-470 Kostrzyn nad Odrą.

Donice powinne być zapakowany tak, aby umożliwić bezpieczny transport do sklepu. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od odebrania przez nas przesyłki, za pomocą takiej samej metody jaką wybrał kupujący, chyba, że wyrazi on zgodę na inny sposób zwrotu płatnośc

Jak zapłacić za donice?

Oferujemy Państwu kilka metod płatności:

  • Bezpieczne płatności Przelewy24
  • Płatność przy odbiorze
  • Przelew bezpośrednio na konto bankowe

Przelew należy wykonać na adres:

Topmartus Marcin Sakowicz

ul. Jana Pawła II 55 66-470 Kostrzyn nad Odrą

Numer konta: 62 1090 1900 0000 0001 4313 8098

W tytule prosimy o wpisanie numeru swojego zamówienia.

Kontakt

Nasze Biuro Obsługi Klienta z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania jakie mogą mieć Państwo w związku z donicami, jak również na te związane z resztą naszego asortymentu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 796 869 671, na adres e-mail sklep@topmartus.pl lub też formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.