Dostawa

Towar zakupiony w naszym sklepie dostarczony zostanie do kupującego za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Usługa transportu nie obejmuje wniesienia oraz montażu dostarczonych towarów.

Dokładamy wszelkich starań, aby towar zakupiony przez Państwa został dostarczony tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dla produktów dostępnych na magazynie towar wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych, liczonych od momentu wpłynięcia płatności za zamówiony towar. Z przyczyn niezależnych od nas czas wysyłki może ulec zmianie.

W przypadku towaru na specjalne zamówienie (niebędącego na stanie magazynu) poinformujemy Państwa o szacowanym czasie dostawy, który może różnić się ze względu na specyfikę danego zamówienia.

Firma kurierska

Dostawa towaru doknoywana jest przez zewnętrzną, profesjonalną firme kurierską. Kierowcy dostarczający towar do klienta nie są pracownikami firmy Topmartus.

Koszty dostawy na terenie Polski

Koszt wysyłki to 15 zł dla zamówień o wartości do 299.99 zł.

Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 300 zł.

W przypadku nieodebrania paczki przez kupującego, koszt ponownej wysłki pokrywa kupujący.

Koszty dostawy na terenie Europy

Jeżeli towar ma zostać dostarczony poza granice Polski, prosimy o kontakt w celu dokonania wyceny przesyłki. Koszt zależeć będzie od wymiarów i wagi paczki oraz kraju docelowego. Dokładamy wszelkich starań, aby towar był dostarczony tak szybko, jak to możliwe w atrakcyjnej cenie.

Odbiór przesyłki

Podczas odbioru przesyłki, uprzejmie prosimy o dokonanie oględzin zewnętrznego stanu opakowania towaru w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia widocznych uszkodzeń, mogących mieć wpływ na stan towaru znajdującego się wewnątrz, prosimy o sprawdzenie zawartości paczki w obecności kuriera i w razie jakichkolwiek uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody, opisując stan przesyłki. Pomocne również będzie wykonanie zdjęć dokumentujących stan dostarczonej paczki. Z góry dziękujemy za zastosowanie się do powyższych zaleceń.

Odmowa odbioru

W przypadku odmowy przyjęcia przesyłki, koszt kolejnej dostawy pokrywa kupujący. Cena dostawy ustalona jest według cennika firmy kurierskiej dostaczającej dany produkt i potwierdzona zostanie przez nasz sklep przed kolejną wysyłką towaru.

Za odmowę odbioru uważa się brak kontaktu pod wskazanym numerem telefonu oraz brak obecności osoby upoważnionych do odbioru pod adresem odbioru.