Ława Perłowa Rzeka 01

3 250,00 zł

Designerska ława wykonana z orzecha amerykańskiego z żywicą w kolorze perłowo-niebieskim. Oflis orzecha z naturalnymi, nieregularnymi krawędziami podłużnymi. Blat wykończony lakierem z efektem szczotkowania. Zdjęcia przedstawiają aktualny, unikalny produkt. Ława dostępna jest od ręki.

 

Dostawa (2-3 tygodnie)

 

Darmowa dostawa od 300 zł

Dostępny w ofercie Raty 0%

Jedyny w swoim rodzaju stolik kawowy wykonany z naturalnego orzecha amerykańskiego. Blat ławy to jednolity oflis orzecha z naturalnymi krawędziami podłużnymi. Ze względu na naturalny charakter oflisu, długość blatu jest równa i wynosi 120 cm, natomiast szerokość jest podyktowana naturalnym kształtem i wynosi od 57 cm do 62 cm. Kształt blatu widoczny jest na zdjęciu rzutu z góry. Blat został wykończony lakierem z połyskiem z bardzo ciekawym efektem szczotkowania, co powoduje, że powłoka nie jest jednolita i całkowicie gładka. Dzięki temu efektowi powierzchnia nabiera niejednolitej lekko „chropowatej” tekstury. Całości nietuzinkowej kompozycji dopełniają czarne, stalowe nogi w kształcie krzyży. Ława drewniana do salonu Perłowa Rzeka to propozycja dla tych, którzy poszukują pięknego, solidnego stolika kawowego w unikalnym wydaniu.

Opis

Grubość blatu
4 cm
Wysokość
44 cm
Kolor żywicy
Perłowy niebieski
Gatunek drewna
Orzech amerykański
Kształt blatu
Prostokątny
Wykończenie blatu
Lakier połysk - efekt szczotkowania

Zobacz także

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

meble z drewna

Naturalne lite drewno

Blaty oferowanych przez nas stolików wykonane są wyłącznie z naturalnego drewna. Stawiamy przede wszystkim na szlachetne drewno orzecha amerykańskiego, które dzięki swojej kolorystyce oraz usłojeniu tworzy, wraz z żywicą epoksydową, niepowtarzalne meble. Każdy stolik kawowy wykonany z takiego drewna jest unikalny, co dodatkowo podkreśla jego designerski charakter.

stalowe nogi

Nowoczesne metalowe nogi

Nogi do naszych stołów wykonujemy ze stali lub aluminium. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór wzorów oraz możliwość personalizacji na indywidualne potrzeby każdego klienta. Metalowe nogi zapewniają pełną stabilność oraz przyciągają wzrok. Doskonale wpisują się zarówno w nowoczesne, industrialne wnętrza, jak również w tradycyjne aranżacje.

żywica epoksydowa

Najwyższa jakość oraz unikalność

W naszym sklepie oferujemy produkty wyłącznie najwyższej jakości. Blaty stolików kawowych pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu nasza oferta wyróżnia się unikalnym wzornictwem oraz nowoczesnym designem. Ze względu na unikalny charakter, każdy egzemplarz jest przez nas traktowany jako pojedynczy, niepowtarzalny produkt.