STOLIKI Z ŻYWICĄ

Topmartus
meble z żywicą

W ofercie naszego sklepu znajdują się unikalne produkty do nowoczesnych wnętrz, pochodzące wyłącznie od najlepszych, wyselekcjonowanych producentów. Stawiamy na jakość oraz solidność wykonania. Zanim nowy produkt trafi do naszej oferty, testujemy jego niezawodność oraz oceniamy walory estetyczne. Tylko najciekawsze propozycje umieszczamy w naszym sklepie.

Ze względu na unikalność naturalnego drewna oraz mnogość wzorów żywicy, stoły oraz ławy w naszej ofercie są niepowtarzalne. Jeżeli już trafiłeś do naszego sklepu, zapewniamy, że znajdziesz w nim nietuzinkowy element dekoracyjny do wnętrza Twojego domu.

regulamin sklepu internetowego
Jak kupować stoliki z żywicą
Najważniejsze informacje

Założenia

Zdajemy sobie sprawę, że oferujemy produkty o znacznej wartości, dlatego chcemy dołożyć wszelkich starań, aby ich zakup był w pełni świadomy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości gorąco zachęcamy do kontaktu mailowego, lub telefonicznego. Dążymy do tego, aby nasz serwis był jak najbardziej transparenty i komfortowy. Jesteśmy do dyspozycji i zawsze staramy się udzielić tak precyzyjnych wyjaśnień, jak to tylko możliwe.

Dostępność

W naszym sklepie oprócz najwyższej jakości stawiamy na szybkość realizacji oraz dostępność produktów. W ofercie posiadamy zawsze kilkadziesiąt gotowych blatów na stanie, które dostępne są od ręki. Stoliki, które widoczne są jako dostępne na naszym sklepie, wysyłamy w przeciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty

Blat

Na stronach produktów znajdują się zawsze zdjęcia aktualnego, unikalnego produktu. Ze względu na różnorodność kolorystyki oraz usłojenia naturalnego drewna nie stosujemy zdjęć poglądowych. Staramy się, aby zdjęcia maksymalnie odzwierciedlały faktyczny charakter oraz kolorystykę produktu jednak należy pamiętać, iż czasami nawet to samo zdjęcie na innym ekranie może wyglądać nieco inaczej. W razie wątpliwości zawsze warto zapytać o szczegóły.

Nogi

Na stronach produktów znajdują się gotowe stoliki z konkretnymi modelami nóg. Niektóre blaty posiadają więcej niż jedną opcję nóg do wyboru, w różnych kształtach oraz wysokościach. Istnieje możliwość wykonania nóg na specjalne zamówienie.

Personalizacja

Ponieważ sami projektujemy i wykonujemy nasze nogi wykonane z metalu, istnieje możliwość stworzenia i wykonania dowolnego projektu, co oczywiście będzie się wiązać z określonym kosztem (dokonamy wyceny projektu po konsultacji i uzgodnieniu szczegółów) oraz dodatkowym czasem potrzebnym na realizacje projektu. Należy mieć na uwadze, że projekty stworzone na specjalne zamówienie nie podlegają możliwości zwrotu.